Öğren

B Sınıfı Ehliyet İle Kullanabileceğiniz Motosikletler

Motosikletler kimileri için ihtiyaç kimileri için bir tutkudur. Yoğun şehir trafiğinde motosiklet kullanmak işlerinizi daha hızlı ve rahat halletmemize olanak tanır. Ancak bir çok kişi motosiklet ehliyeti almadan trafiğe çıkıyor ve trafik cezaları kaçınılmaz oluyor. Türkiye Cumhuriyeti Trafik Kanunlarına göre B sınıfı ehliyete sahip vatandaşlar 50 cc motosikletler ile trafiğe çıkabilir. Eğer B sınıfı Araba ehliyetine sahipseniz ve motosiklet kullanmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız B sınıfı ehliyet ile trafiğe çıkabileceğiniz motosikletlerin listesine yazının devamını okuyarak ulaşabilirsiniz.

1.YUKİ TK50Q3 PICASSO 50

50cc silindir hacmine sahip Yuki Motorun en popüler motosikletlerinden biri olan  Yuki Picasso otomatik şanzıma sahip, elden ve ayaktan marşlı çalışabilen motosiklet, Yuki firmasının çok tercih edilen modellerinden birisidir.

TK50Q3 PICASSO 50
TK50Q3 PICASSO 50

 

2. REVOLT RS3 50CC SCOOTER

Kullanımı oldukça kolay olan RS3, güçlü ve yüksek manevra kabiliyetine sahip bir motosiklet olarak tasarlanmış. 50cc motor gücüne sahip motosiklet, disk fren sistemi, halojen aydınlatma gibi bir çok özelliği barındırıyor.

RS3 50 cc
RS3 50 cc

 

3. FALCON SOFT 50CC SCOOTER

Falcon soft tek silindirli, 4 zamanlı ve hava soğutmalı bir motosiklettir. 50cc motor gücüne sahip ve otomatik şanzımanlıdır. Ön tekerleklerde disk fren, arka tekerleklerde ise kampana fren kullanılmaktadır.

FALCON SOFT 50 CC
FALCON SOFT 50 CC

 

4. MONDİAL REVİVAL 50cc SCOOTER

49,6 cc 7.500 d/d da 2,3 kw güçteki CVT motoru ile yakıt tüketiminde cimri, tasarımıyla sevimli, her yaştan kadın-erkek tüm kullanıcılara hitap eden harika bir scooter. Küçük gövde yapısı ve yüksek manevra kabiliyeti ile şehir trafiğinde takılı kalmayacaksın. 50 REVIVAL (MTV) Motorlu Taşıtlar Vergisinden muaftır.

MONDİAL REVİVAL 50CC
MONDİAL REVİVAL 50CC

 

5. ASYA POLO 50cc SCOOTER

Hava soğutmalı, 4 zamanlı ve tek silindirli olarak üretilen Asya Polo modeli, otomatik vites ile basit bir kullanım deneyimi sunuyor.

ASYO POLO 50CC
ASYO POLO 50CC

 

 

Etkiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir